Міністр енергетики Герман Галущенко закликав споживачів платити за електроенергію у регіонах, де не ведуться бойові дії. І тим самим зберегти баланс платежів в країні.
“Споживання впало через війну, через велику кількість пошкоджень, а також дуже багато заводів зупинилися – це теж вплинуло дуже істотно. Важливо, щоб ті регіони, де не йдуть бойові дії, максимально платили, якщо вони мають таку можливість”, – сказав Галущенко в ефірі українського телемарафону.
Він нагадав, що з початком війни Кабмін ухвалив рішення про заборону відключення споживачів від електроенергії та газопостачання за несплату. Але деякі споживачі можуть маніпулювати цим. Не платять, знаючи, що відключень не буде.
“Я звертаюся і прошу: якщо у вас є можливість фізично заплатити, то, будь ласка, зробіть це. Ви тим самим підтримаєте людей в регіонах, де дійсно йдуть бойові дії, і у яких дійсно немає можливості платити”, – наголосив Галущенко.







