Керівництво Ірпеня на Київщині наголосило, що повертатися в місто поки що небезпечно для життя. Там багато мін, розтяжок, які залишили окупанти.
Про це нагадав радник міністра внутрішніх справ Вадим Денисенко, передає “Рада” у Тelegram.
“Заміновані навіть трупи знаходимо. Тому просто величезне прохання до всіх тих, хто хоче повернутися у свій дім і подивитися, що там – почекайте трошки”, – сказав Денисенко.
Він наголосив, що коли можна буде повернутися у місто, про це оголосять офіційно.







