Володимир Зеленський записав чергове відеозвернення 26 лютого.
В ньому він закликав не вірити фейкам, він в Україні і виїжджати не збирається.
“Ніяку зброю ми не складемо” ,заявив президент.
Він був дуже здивований, що в якомусь телеграм-каналі написали, що він закликає всіх здатися.
“Не вірте фейкам”, сказав Зеленський.







