Українська розвідка повідомляє, що жителі ОРДЛО самостійно повертаються з Росії.
Причиною повернення є відсутність житла та харчування, заявив міністр оборони Олексій Резников в ефірі телеканалу 1+1
“Зараз наша розвідка має точну інформацію, що люди повертаються самостійно додому, їх там ніхто не годує, не розселяє. Це чисто постановка для Мосфільму або хтось там займається кіношками”, — сказав Резников.
Він також додав, що масово людей ніхто не вивозить і поїхало лише декілька тисяч.
“Те, що нібито масово вивозять громадян України з ОРДЛО до Росії – це на сьогоднішній день також фарс. Декілька тисяч вони показово вивезли”, — підсумував міністр.







