За минулу добу в Україні зафіксували 24 321 новий випадок коронавірусної хвороби Covid-19.
Це найбільший показник за зиму. Подібні показники були в листопаді.
Госпіталізували 3073 осіб, померла 121 людина, повідомило Міністерство охорони здоров’я.
Найбільше інфікованих виявили в Івано-Франківській області -1972, у Києві – 1919, Львівській – 1886, Тернопільській – 1506 і Хмельницькій області – 1471.
Двома дозами вакцини від Covid-19 за добу щепилися 28 984 людей. Бустерну дозу вкололи 22 195 особам.
Загалом в Україні двома дозами вакцинувалися 14 519 768 людей.
“Вакцинація – це єдиний ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби”, – нагадує МОЗ.







