Президент Володимир Зеленський ввечері 25 січня вчергове звернувся до українців.
Відео з’явилося у Facebook голови держави.
Президент заявив, що не очікує від найближчої зустрічі радників “нормандської четвірки” прориву. Але висловив надію на подальшу роботу в цьому форматі.
Також наголосив, що Україна робить усі можливі кроки задля миру та уникнення нового вторгнення Російської Федерації.
“Завтра відбудеться зустріч радників нормандського формату. Ми працюємо, щоб якомога швидше відбулася зустріч чотирьох президентів для майбутнього наступу миру в Україні”, – сказав Зеленський.
Додав, що на 25 січня “ситуація на фронті досить спокійна”.
“Так, є обстріли, є порушення режиму припинення вогню і війська біля наших кордонів не зникли. Але найголовніше – у нас нуль вбитих”, – сказав президент.
Зеленський зауважив, що в нього немає “дитячих ілюзій” та “рожевих окулярів”. А евакуація з України деяких дипломатів не означає неминучість ескалації.
“Рожевих окулярів немає. Дитячих ілюзій немає. Але є надія, спокій, витримка і робота 24 на 7. А отже буде результат і мир. Посольства країн ЄС та багатьох інших залишають усіх своїх працівників в Україні. А те, що деякі країни вивозять частину своїх дипломатів – ще зовсім не означає неминучу ескалацію і є тонкощами складної дипломатичної гри. Разом з партнерами ми працюємо спільно і діємо єдиною командою”, – підкреслив президент.







