У Чорнобильській зоні виявили птахів сімейства яструбиних – великих підорликів. Цей вид знаходиться під загрозою вимирання.
Про це повідомляє УНН з посиланням на Newsweek.
Там помітили 13 пар великих підорликів, які гніздяться. “Зазначається, що всього в Європі залишилося 4 500 пар цих птахів, які гніздяться”, – йдеться у повідомленні.
Після техногенної аварії на Чорнобильській АЕС великі підорлики оселилися в зоні відчуження, яка спорожніла через радіацію. Через відсутність людей чисельність птахів збільшилася.







