Щонайменше три області в Україні можуть незабаром перейти в червону зону карантинних обмежень.
Найближче до переходу знаходяться Львівська, Рівненська та Чернівецька області, заявив у п’ятницю міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, передає “РБК–Україна”. Саме у цих регіонах декілька днів поспіль погіршуються показники захворюваності коронавірусом.
“Сьогодні в Рівненській області вперше підключився другий показник. Якщо динаміку рівня госпіталізації буде перевищено ще два дні, то регіон може зайти в червоний рівень небезпеки”, – сказав він.
У Львівській області динаміка госпіталізації зростає вже три дні поспіль. Водночас інші показники в регіоні “наразі адекватні”. Також потенційним кандидатом на червону зону є Чернівецька область, додав Ляшко.








