Нова хвиля коронавірусу в Україні почнеться наприкінці січня.
До цього періоду фіксуватимуть дедалі більше випадків Covid-штаму Omicron, заявив головний санітарний лікар країни Ігор Кузін, передає “ВВС Україна”.
“Пік припаде на лютий із поступовим спаданням аж до квітня. Тривалість і розмах нового сплеску залежатиме від ефективності протиепідеміологічних заходів і від кількості людей, які зроблять повний курс щеплення або бустерну дозу”, – сказав він.
У МОЗ не очікують, що за кількістю нових випадків або кількістю смертей 2022 рік буде гіршим за попередній.
“Ми плануємо велику комунікаційну кампанію, щоб пояснити людям, що неінфекційні соматичні захворювання часто є прямими показаннями для вакцинації, а не навпаки”, – додав Кузін.







