З 2022 року почнуть діяти нові правила вступу до інтернатури.
Про це повідомляє МОЗ.
Серед основних змін — конкурс за рейтингом (буде враховуватись середній бал, результати КРОК-2 та об’єктивного структурованого практичного (клінічного) іспиту); електронна система відповідного рейтингового розподілу (випускник самостійно обиратиме бажану спеціальність, базу стажування та заклад вищої освіти, де проходитиме підготовку в інтернатурі, а також визначає свої пріоритети (щонайбільше 5)).
Щодо державного замовлення, то МОЗ також формуватиме місця згідно з реальними потребами.
Окрім цього, кожного року буде розроблятися критерії визначення баз стажування та їх перелік. Майбутні лікарі проходитимуть підготовку в інтернатурі лише у спроможних закладах охорони здоров’я, де можна здобути сучасні знання та набути необхідних практичних навичок.







