В Україні на цьому тижні перестануть працювати пункти вакцинації.
Про це повідомляє “РБК–УКраїна”.
В перші дні після Нового Року МОЗ хоче дати медпрацівникам можливість відпочити.
Надалі пункти щеплення будуть працювати за звичним графіком.
26 грудня в Україні зафіксували 1 864 нових випадків коронавірусу.
Серед них 138 дітей та 12 медпрацівників.







