У середу, 22 грудня, Тристороння контактна група (ТКГ) домовилася повернутися до дотримання режиму припинення вогню на Донбасі.
Про це повідомила пресслужба Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ).
“На сьогоднішньому засіданні ТКГ за участю представників ОРДЛО пріоритет надали питанням безпеки та, зокрема, дотримання режиму припинення вогню. Я був радий, що учасники висловили свою рішучість повністю дотримуватися угоди щодо посилення режиму припинення вогню від 22 липня 2020 року”, – заявив представник ОБСЄ Мікко Кінунен.
На домовленість ТКГ відреагували в Міністерстві оборони та Збройних силах України. Українська сторона вітає рішення ТКГ.
“ЗСУ запевняють щодо своєї позиції послідовно та неухильно дотримуватись режиму припинення вогню, передбачених вищезазначеними заходами, у тому числі щодо умов відкриття вогню у відповідь”, – ідеться в повідомленні Міноборони.







