Сполучені Штати Америки вирішили стати учасником мирного процесу в Україні.
Про це сказав керівник Офісу президента України Андрій Єрмак в ефірі “Право на владу”.
“США прийняли для себе рішення – бути активним учасником мирного процесу. Як це буде відбуватися – буде залежати від багатьох обставин. Це може бути паралельний трек разом з нормандським форматом, бо безумовно треба це поважати, бо наші партнери дуже багато зробили… США дуже зацікавлені, щоб в Україну прийшов мир”, – заявив Єрмак.
Глава ОП також повідомив, що наступного тижня у Брюселі планується зустріч президента України Зеленського з лідерами Франції та Німеччини Емануелем Макроном та Олафом Шольцем. “Я думаю, що ми будемо продовжувати працювати над проведенням саміту лідерів нормандського формату”, – сказав Єрмак.







