Британський рок-гурт Iron Maiden уперше виступить в Україні. Концерт запланований у Києві на ВДНГ 29 травня 2022 року в межах туру Legacy Of The Beast .
До шоу увійдуть найвідоміші хіти за всю 46-річну історію існування колективу, пише “Дзеркало тижня”.
“Ми пишаємося цим шоу й отримуємо чудові відгуки від багатьох фанатів, які побачили концерти в Європі, Мексиці, Північній та Південній Америці. У нашому шоу відбуваються неймовірні й часом навіть божевільні речі. Наприклад, репліка літака Spitfire, що ширяє над сценою під час виконання Aces High, тонни піротехніки, гігантський Ікар, мушкети і кілька справді великих вогнеметів, з якими мені страшенно весело, ось побачите”, – сказав про Legacy Of The Beast вокаліст Брюс Дікінсон.







