В Україні 35% громадян старше 18 років повністю вакциновані від коронавірусу. 43% із цієї вікової категорії зробили перше щеплення.
За листопад зробили понад 6,5 млн Covid-щеплень, заявив у понеділок міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко під час брифінгу.
“24 мільйони щеплень уже зробили в Україні. Найбільше – в листопаді. Правом на захист скористалися вже 43% дорослих українців, які зробили хоча б одне щеплення. У віковій категорії 60+ принаймні однією дозою вакциновані понад 35% осіб і майже 30% мають повний захист двома вакцинами від Covid-19”, – сказав Ляшко.
Від початку вакцинальної кампанії повністю вакцинували понад 10,9 млн людей. На територію України завезли понад 34 млн доз вакцини. Зараз в Україні доступні для вакцинації чотири препарати: AstraZeneca, CoronaVac, Pfizer і Moderna. За цьогорічними контрактами очікуємо майже 7,2 млн доз Pfizer.







