Профспілка працівників освіти й науки просить відтермінувати застосування механізму відсторонення від роботи через відсутність вакцинації проти Covid-19 на місяць.
Інакше це може призвести до колапсу в системі освіти. Про це йдеться у зверненні на сайті Профспілки працівників освіти і науки.
“Складна ситуація утворилася з відстороненням від роботи працівників закладів освіти, обов’язковість профілактичних щеплень яких визначена переліком, які відмовляються або ухиляються від проведення таких обов’язкових профілактичних щеплень проти Covid-19. Хоча кількість освітян, які приймають рішення вакцинуватися, щоденно збільшується”, — йдеться у зверненні.
У профспілці зазначають, що відсторонення від роботи вже з 8 листопада може спричинити непередбачувані ситуації, які призведуть до порушення перебігу освітнього процесу, неможливості обслуговування котелень, харчоблоків, охорони будівель, унеможливлення заміни відсутніх педагогів тощо.
Центральний комітет Профспілки працівників освіти і науки звернувся до Кабінету Міністрів, Міністерства охорони здоров’я та Міністерства освіти й науки. Чи дослухають до них – буде відомо у понеділок., 8 листопада.







