Влада планує посилити покарання для тих, хто виготовляє або використовує підроблені документи про вакцинацію.
Максимальне покарання становитиме 8 років позбавлення волі, в ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера” заявив голова комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я Михайло Радуцький.
За багаторазове виготовлення підроблених Covid-документів загрожуватиме позбавлення волі до восьми років. Також посилять покарання використання підробок.
“Якщо це багаторазове порушення фальсифікації документів – це до 8 років позбавлення волі. Це щодо тих, хто виготовляє. Для тих, хто користується, там адміністративна відповідальність також посилюється, штраф до 50 тисяч гривень”, – сказав Радуцький.







