СБУ нейтралізувала антиукраїнську діяльність “активістів” у Київській області.
Учасники групи проводили мітинги й закликали до захоплення влади в Україні, ідеться на сайті СБУ.
Для маскування діяльності, зловмисники позиціювали себе як громадські активісти. Під прикриттям участі в масових заходах вони поширювали злочинні заклики й провокували заворушення.
До групи належали кілька жителів Києва та області. Вони поширювали заклики до насильницької зміни конституційного ладу серед учасників масових зібрань і на громадських заходах у столиці. Зокрема біля органів державної влади.
Під час слідчих дій за місцями проживання організаторів, правоохоронці виявили засоби зв’язку, які злочинці використовували для координації.
Зараз слідчі повідомили лідеру групи кримінальну підозру в скоєнні злочину за дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу, або захоплення державної влади. Вирішують питання про обрання судом запобіжного заходу.
Триває встановлення обставин і притягнення до відповідальності інших причетних до злочинів проти державної безпеки України.







