З 22 жовтня на дорогах у чотирьох областях України запрацюють ще 17 камер автоматичної фото- й відеофіксації порушень ПДР.
Адреси, де працюватимуть камери, у Facebook повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.
“На автомобільних дорогах Львова, Вінниці, Харкова, а також Донецької та Харківської областей в автоматичному режимі запрацюють прилади фіксації правопорушень”, – ідеться у повідомленні.
У Донецькій області камера з’явиться на дорозі H-08 біля села Кальчинівка. Ще дев’ять камер облаштують у Харківській області на трасах М-03 та М-18, а також на дорозі P-46. У самому Харкові ще одну камеру поставлять на вул. Героїв праці. У Львові поставлять дві камери: на вул. Стрийській та Сихівській. У Вінниці буде чотири камери: дві на вул. Київській, одна на вул. Келецькій та ще одна на просп. Юності.







