Від початку доби на Донбасі російсько-окупаційні війська тричі порушили перемир’я.
Зокрема, один раз із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння. Про це інформує штаб операції Об’єднаних сил.
В бік Кам’янки ворожі збройні формування відкривали вогонь з мінометів калібру 120 мм. Неподалік Світлодарська найманці здійснили обстріл з автоматичних станкових гранатометів.
В напрямку Травневого окупанти вели вогонь зі станкових протитанкових гранатометів.
Втрат серед військовослужбовців Збройних сил України немає.
Щоб змусити противника припинити вогневу активність українські захисники відкривали вогонь у відповідь, без застосування забороненого Мінськими домовленостями озброєння.







