Відзавтра, 21 жовтня, в Україні починають діяти нові правила пасажирських перевезень. Для пасажирських перевезень у межах міста та області Covid-документи не потрібні.
Про це сказав прем’єр-міністр Денис Шмигальна засіданні Кабміну 20 жовтня.
“Усі міжобласні перевезення будуть дозволені, якщо пасажири мають Covid-сертифікат або дійсний негативний тест (ПЛР-тест на коронавірус, зроблений за 72 год. – Gazeta.ua). Ідеться про залізничний, авіаційний і автобусний транспорт.
Громадського транспорту в містах і перевезень у межах однієї області нові правила зараз не стосуються”, – пояснив глава уряду.







