Маленькі українці Азербайджану віддячили українським військовим, які прибули до Баку, та підготували для них різноколірні малюнки та написані листи.
Про це повідомило Посольство України в Азербайджанській Республіці.

У своїх витворах мистецтва дітлахи поділилися переживаннями за українських воїнів і висловили побажання, щоб українські військові повернулися додому живими і з перемогою.

«Уже незабаром ці листи і малюнки отримають українські військові, які сьогодні боронять мир для кожної української родини», – розповіли у дипустанові.


Нагадаємо, Посольство України в Азербайджані й українська громада приєдналися до вшанування пам’яті загиблих у Бабиному Яру.
Фото: Посольство України в Азербайджані







