Окружний адміністративний суд Києва попросили скасувати наказ Міністерства охорони здоровʼя, який зобов’язує працівників певних професій вакцинуватися проти Covid-19 або звільнятися.
Про це повідомила пресслужба суду.
Позов подав Дмитро Ламза. Він просить ОАСК визнати протиправним та нечинним наказ міністерства. Також чоловік подав заяву про забезпечення позову, у якій вимагає суд зупинити дію відповідного наказу МОЗ.
“Зараз суд вирішує питання щодо відкриття провадження за даним адміністративним позовом та з’ясовує наявність правових підстав для вжиття заходів його забезпечення”, – йдеться у повідомленні.
25-річний Ламза – наймолодший в Україні директор школи. Він очолює столичну школу №210 з поглибленим вивченням російської мови, пише “Бабель”.







