В українських школах можуть продовжити осінні канікули до 3-4 тижнів через спалах захворювання на коронавірус.
Про це повідомив головний санітарний лікар Ігор Кузін в ефірі Українського радіо.
“Скоріш за все вони (канікули – ред.) будуть трошки продовжені. Але ми не вважаємо, що вони будуть доволі тривалими. Зазвичай вони тривають впродовж двох тижнів, ми зараз дискутуємо про термін 3-4 тижні”, – розповів він.
Кузін додав, що зараз на стаціонарному лікуванні з коронавірусом перебуває 607 дітей – це 21% від кількості ліжок для хворих COVID-19, які були виділені на педіатричному напрямку.
“Діти більш активно залучаються в епідемічний процес, велика кількість класів зачиняється через випадок коронавірусу у дитини або вчителя. Весь клас вважається контактним і він зачиняється на “умовний” карантин”, – зазначив головний санітарний лікар.







