“Європейська солідарність” просить уповноваженого з прав дитини Дарину Герасимчук відреагувати на участь неповнолітніх у акціях протесту біля будинку п’ятого президента Петра Порошенка у Козині.
Про це у Facebook повідомила народний депутат від “ЄС” Ірина Геращенко.
“ЗМІ рясніють інформацією, що вночі в соцмережах набиралися групи молоді, такса 500-700 грн, для “протесту” під будинком Порошенка. Примітно, олігархічний кишеньковий телеканал Банкової примчав в Козин разом з “протестуючими”. Для картинки вдалося зібрати кілька десятків тітушок. На жаль, серед них є неповнолітні. Це не перший випадок, коли Банкова використовує дітей в брудних провокаціях”, – зазначила нардеп.
Вона пригадала, що в акції “5 питань від президента” біля виборчих дільниць стояли діти. Тоді “ЄС” зверталася до правоохоронних органів, омбудсмен і дитячого омбудсмена – о тримали відписки.
“Наша фракція офіційно звернулася до уповноваженої з прав дитини Дарини Герасимчук з вимогою негайно втрутитися і відреагувати на втягування неповнолітніх в політичні акції, залучення їх до проплачених ” мітингів”. Ці протизаконні дії мають отримати оцінку правоохоронних органів. Треба нарешті назвати тих, хто збирає і проплачує всі ці “протести” дітей із закритими обличчями.
Наша фракція потелефонувала дитячому омбудсмену з вимогою негайно виїхати в Козин, зв’язатися з батьками неповнолітніх, переконатися, чи володіють вони інформацією про участь дітей в так званих “мітингах” і чи давали на це згоду, як того вимагає законодавство”, – написала Геращенко.







