Колишній чемпіон світу з боксу в суперважкій вазі Віталій Кличко хоче, щоб реванш між Олександром Усиком та Ентоні Джошуа відбувся в Києві.
Перший бій був у Лондоні. А місце другого поєдинку вирішать під час перемовин.
“У контракті є реванш. Сподіваюся, що впродовж шести – восьми місяців він відбудеться. Реванш у Києві? Це складне питання переговорів. Ми докладемо всіх зусиль, щоб він відбувся в Києві”, – сказав Кличко в коментарі телеканалу “Україна”.
Представники Джошуа не хочуть проводити бій у Києві через погодні умови взимку в Україні.







