Прем’єр-міністр Денис Шмигаль підтримує запровадження подвійного громадянства, але не з агресором – Російською Федерацією. Про це сказав на пресконференції у вівторок.
“Подвійне громадянство – це ознака цивілізованих країн. У них це є нормою. Це має бути відкрита, прозора й транспарентна річ. Не припускається подвійне громадянство із країною-агресором.
Моя позиція – подвійне громадянство має бути. Це посилить нас”.
Величезна кількість українців живуть за кордоном. І багато хто з них хотів би мати паспорт українця, маючи водночас громадянство інших країн, зі слів Шмигаля.
На розгляді парламенту зараз є кілька законопроєктів щодо цього питання.







