Міністерство охорони здоров’я оновило стандарти надання медичної допомоги Covid-хворим.
Відтепер контактні вакциновані особи не самоізолюються, повідомляє пресслужба МОЗ.
“Моніторинг за контактними особами встановлюватимуть на 14 днів від останнього контакту з підтвердженим або можливим випадком інфікування. Контактні особи з повний курсом імунізації, а також ті, хто перехворів на коронавірус упродовж останніх шести місяців, можуть не самоізолюватися, якщо немає симптомів. Якщо симптоми з’являються, людина має обстежитися на визначення антигену SARS-CoV-2”, – ідеться в повідомленні.
Контактні особи, незалежно від того чи є в них симптоми, мають пройти тестування на п’ятий день після контакту й перебувати на обсервації. Припинити самоізоляцію можна, якщо буде негативний результат тесту.







