У Києві 50% жителів зробили Covid-щеплення. 46% загальної кількості отримали дві дози вакцини.
Про це повідомила директорка Департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбург.
Вона уточнила, що щеплення вже зробили 50% офіційної кількості населення міста.
“Зрозуміло, що в столиці працює багато людей з інших регіонів. Окрім того, люди подорожують, приїздять у справах або відвідати рідних. Наголошую, що всі жителі України або іноземці, які мають посвідку на проживання, безвідмовно та безоплатно можуть вакцинуватися від Covid-19 у Києві”, – наголосила чиновниця.







