10 серпня ще три країни Європи підтвердили свою участь у першому саміті “Кримської платформи”.
Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.
“Сьогодні одразу три європейські країни підтвердили участь в установчому саміті Кримської платформи 23 серпня. Загальна кількість учасників зросла до 37. Міжнародна підтримка Кримської платформи набирає обертів, тож чекаємо нових підтверджень”, – повідомив написав він у Twitter.
Він не уточнив, від яких країн надійшло підтвердження.







