Введені санкції відносно Віктора Медведчука діють у повному обсязі.
Про це секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов написав у Фейсбуці.
«Введені санкції відносно В.Медведчука діють у повному обсязі. Інформацію, яку цілеспрямовано поширюють у ЗМІ щодо начебто послаблення санкційного режиму відносно В.Медведчука та його активів, або те, що «санкції не працюють» – свідома і цілеспрямована дезінформація суспільства, що не відповідає дійсності”, – запевнив Данілов.
За його словами, не відповідає дійсності і поширена окремими медіа інформація про начебто купівлю мережі автозаправних станцій, яка належить Медведчуку, однією з комерційних структур.
“Усі процеси в частині дотримання і виконання санкційного законодавства знаходяться виключно у правовому полі, а не в підкилимному режимі, як до цього звикли “творці” корупційно-олігархічної системи”, – додав секретар РНБО.
Він порадив окремим політичним суб’єктам, зокрема народним депутатам, не намагатися “порєшать” у звичний їм спосіб питання зняття санкцій або їх послаблення. “Крім того, як і спроби уникнути сплати податків, приводять “українських” бізнесменів до необхідності володіти навіть олівцями і білизною – через офшорні компанії, так і намагання уникнути санкцій – явище одного порядку. Тому наші правоохоронці завжди будуть вдячні журналістам і небайдужим громадянам за допомогу в пошуку і поверненні активів осіб, на яких накладено українські санкції”, – зазначив Данілов.







