Запуск україномовного аудіогіду відбувся у Віденському будинку мистецтв у Австрії в Музеї Гундертвассера.
Про це повідомили у пресслужбі офісу президента України.
Зазначається, що це вже третій аудіогід у Відні та 22-й загалом, запущений з ініціативи першої леді Олени Зеленської.
Перший аудіогід у межах проєкту культурної дипломатії з’явився в червні 2020 року у віденській галереї Альбертіна, другий – у вересні того ж року у віденському Музеї історії мистецтв.
«Запуск усіх трьох україномовних аудіогідів став можливим завдяки зусиллям посла України в Австрії Олександра Щерби та українських дипломатів. Завдяки їхній відданості проєкту культурної дипломатії українська мова зазвучала в першому «зеленому» музеї Відня – Музеї Гундертвассера», – йдеться у повідомленні.







